Medarbejdere

 

Nicholas Farr

Sekretariatsleder

nicholas.farr@dfunk.dk / tlf. 25883520

 

Lars Feldvoss

Udviklingskonsulent

lars.feldvoss@dfunk.dk / tlf. 60299450

Matilde Lykke

Konsulent, aktiviteter med flygtninge

matilde.lykke@dfunk.dk / tlf. 61662628

Anne Sofie Elkjær Rasmussen

Kommunikationskonsulent og designer 

annesofie.rasmussen@dfunk.dk

Henrik Schmidt

Økonomikonsulent

henrik.schmidt@dfunk.dk

 

Mikala Due-Christensen

Projektleder, Ung i Danmark

mikala.due@dfunk.dk

 

Rami Gharabli 

Projektmedarbejder, økonomi

rami.gharabli@dfunk.dk

 

Sofie Ingvorsen Dall

Projektleder, sommeraktiviteter 

sofie.ingvorsen.dall@dfunk.dk

Monica Holm Rasmussen

Projektmedarbejder, Sport og Madmekka kbh.

monica.rasmussen@dfunk.dk

 

Ouria Kazemzadeh

Projektmedarbejder, IT og administration 

ouria.kazemzadeh@dfunk.dk

Julie Kjærgaard

Projektmedarbejder, Spørg DFUNK

julie.kjaergaard@dfunk.dk

Cheyenne Pratt

Projektmedarbejder, Ung i Danmark

cheyenne.pratt@dfunk.dk

 

Mira Campau

Projektmedarbejder, Aarhus (Ung til ung)

mira.campau@dfunk.dk

 

 

Julie Frøkjær

Projektmedarbejder, Ung til ung

julie.froekjaer@dfunk.dk

Sara Karim-Madsen

Projektmedarbejder, Aarhus (Ung i DK)

sara.karim@dfunk.dk