Medarbejdere

 

Nicholas Farr

Sekretariatsleder

nicholas.farr@dfunk.dk / tlf. 25883520

 

Lars Feldvoss

Udviklingskonsulent

lars.feldvoss@dfunk.dk / tlf. 60299450

Matilde Lykke

Konsulent, aktiviteter med flygtninge

(På barsel)

Anne Sofie Elkjær Rasmussen

Kommunikationskonsulent og designer 

annesofie.rasmussen@dfunk.dk

Henrik Schmidt

Økonomikonsulent

henrik.schmidt@dfunk.dk

 

Mikala Due-Christensen

Konsulent

mikala.due@dfunk.dk

 

Rami Gharabli 

Projektmedarbejder, økonomi

rami.gharabli@dfunk.dk

 

Sofie Ingvorsen Dall

Projektleder, sommeraktiviteter 

sofie.ingvorsen.dall@dfunk.dk

Monica Holm Rasmussen

Projektmedarbejder, Sport og Madmekka kbh.

monica.rasmussen@dfunk.dk

 

Ouria Kazemzadeh

Projektmedarbejder, IT og administration 

ouria.kazemzadeh@dfunk.dk

Julie Kjærgaard

Projektmedarbejder, Spørg DFUNK

julie.kjaergaard@dfunk.dk

Cheyenne Pratt

Projektmedarbejder, Ung i Danmark

cheyenne.pratt@dfunk.dk

 

Mira Campau

Projektmedarbejder, Aarhus (Ung til ung)

mira.campau@dfunk.dk

 

 

Sara Karim-Madsen

Projektmedarbejder, Aarhus (Ung i DK)

sara.karim@dfunk.dk

 

Anna Nolsøe

Medlemsadministrator

anna.nolsoee@dfunk.dk

 

Sally Morell Lundorff

Projektmedarbejder, Aarhus

sally.morell@dfunk.dk

 

Lærke Blom Madsen

Konsulent, oplysning og kommunikation

laerke.madsen@dfunk.dk

 

 

Victoria Thorsen

Projektmedarbejder, Spørg DFUNK

victoria.thorsen@dfunk.dk

 

 

Christel Ohblom

Praktikant, aktiviteter med flygtninge

christel.ohblom@dfunk.dk

 

 

Karoline Holst Maxner

Praktikant, aktiviteter med flygtninge

karoline.holst@dfunk.dk

 

 

Andy Ghalichi

Praktikant, oplysning og debat

andy.ghalichi@dfunk.dk

 

 

Mathilde Sales Møller

Praktikant, oplysning og debat

mathilde.sales@dfunk.dk

 

 

Ida Esmarch Pedersen

Phoner

ida.esmarch@dfunk.dk